Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Teslimat ve Faturalandırma

Merhabalar,

 

Ürün seçimleri ve kullanıcıların doğru ürünleri edinmesi konularında gösterdiğimiz titizliği, ürün faturalandırma ve kargo sürecinde de göstermekten memnuniyet duyarız. Size en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Sihirli Olta Ailesi, ürün teslimat ve kargo sürecinde de siparişlerinizi belirtilen sürelerde sizlere güvenle ulaştırır. "Aynı Gün Kargo" etiketi ile sitemizde sunulan ürünler, sipariş verildiği gün içerisinde kargoya sevk edilir.

Tedarikçi firmaların yayınlamış olduğu ürün, detay, resim ve açıklamalardaki olası hatalardan www.sihirliolta.com Atalanta Doğa Sporları İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz, www.sihirliolta.com adresinde yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Tekrardan düzeltilen ürün fiyatını kabul etmezseniz siparişiniz iptal edilir.

Teslimat alanlarımız Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde bulunan her bölgeyi kapsar. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler ve Kargo Firması tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkânsız olan bölgelerde, gönderiniz alıcısına en yakın şubeye, telefon ihbarlı olarak gönderilebilir.

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Gönderimi sağlayan kargo firmaları, teslimat adresinde tarafınıza ulaşamadıkları durumlarda, kapınıza ya da posta kutunuza bir pusula bırakacaklardır, bu pusula üzerinde teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur, kargo firması gönderinizi belirtilen şubede 3 gün bekletir ve alıcıya ulaşılamadığı durumlarda siparişiniz firmamıza geri gönderilir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Onaylanan siparişlerinize ait faturalar düzenlenerek, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilir, ürün ile birlikte gelen faturanızı garanti süresince saklamanızı rica ederiz.

Aynı Gün Kargo etiketli ürünler, sevk depomuzda hazır bulunan ürünler anlamına gelmektedir. Siparişinizin aynı gün sevk edilebilmesi için, siparişteki ürün veya ürünlerin tamamının 'Aynı Gün Kargo' etiketi taşıması ve siparişin verildiği iş gününde, en geç saat 16:00' a kadar onaylanmış olması gerekmektedir. Aynı gün kargo hizmetimiz sadece hafta içi yapacağınız alışverişler için geçerlidir. 

İlginize Teşekkür Eder,

İyi Alışverişler Dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.